POSTUP ODLIČOVANIA


 

Správne odličovanie je veľmi dôležitá súčasť starostlivosti o pleť. Pokožka je denno-denne vystavovaná nepriaznivým vplyvom z vonkajšieho prostredia ako je smog, prach, znečistené ovzdušie. Okrem toho čelíme aj voľným radikálom, UV žiareniu, stresu, a teplotným zmenám. K tomu keď pridáme náš životný štýl a pitný režim, ktorý nie je vždy ideálny, znásobuje sa nám fakt, že sa to všetko čoskoro odzrkadlí na pokožke. Preto sa treba o pleť dôkladne starať nielen správnymi prípravkami, ale aj správnym odličovaním.

Na odličovanie a čistenie pokožky si vyberajme len tie najvhodnejšie prípravky. Ranná očista pokožky je základom pred nanesením krému a make-upu. Vhodným riešením je čistenie pokožky s penivým gélom Sensibio Gel moussantom. Jemný upokojujúci čistiaci gél naneseme na mokrú pokožku, jemnými krúživými pohybmi postupne odstraňujeme make-up a všetky nečistoty zhora nadol. Začneme na čele, lícach, nose, a postupujeme dole k brade.

Počas dňa alebo na cestách môžeme použiť Sensibio H2O micelárne obrúsky vlhčené Sensibio H2O micelárnou vodou.

Večer pred spaním je najideálnejším riešením micelárna voda, ktorá je revolučná vo svete odličovania. Je šetrná, nedráždi pokožku, ani oči a dokonale odlíči aj vodeodolný make-up. Vďaka micelám obsiahnutým v micelárnej vode zbaví pokožku nečistôt, ktoré zachytí na vatový tampón. Naša pleť sa najlepšie regeneruje počas spánku, tak jej doprajme dokonalé a správne odlíčenie a následne vhodnú starostlivosť podľa typu pleti.

orbis_03