SENSIBIO MICELÁRNA VODA

torta

Milujem vodu a moja pokožka miluje H2O

Voda je základnou podmienkou pre existenciu života na Zemi. Je všade okolo nás, v nás a je základnou zložkou zdravej, hladkej a žiarivej pleti. Voda je to, čo udržuje bunky živé. Pokožka miluje vodu a za jej dostatočný príjem sa nám odmení krásou. A to my milujeme 🙂

Táto filozofia je základným kameňom pre vznik vody, ktorú milujú ženy po celom svete. BIODERMA je objaviteľkou micelárnej vody. Pred 20 rokmi vyvinula koncept a najmodernejší spôsob odličovania a čistenia pokožky. Tento unikátny revolučný objav zmenil dejiny v kozmetickom priemysle.

Oslavujeme!
Pred 20 rokmi BIODERMA uviedla na trh
prvú micelárnu vodu SENSIBIO H2O.

Očarila nielen ženy, modelky, herečky, vizážistov, ale aj dermatologických lekárov a dokonca aj všetkých pacientov s tou najcitlivejšou a netolerantnou pokožkou.

 


bioderma_heart

bioderma_news
V čom je ukryté tajomstvo obľúbenej micelárnej vody?
micela-tamponMicelárna voda je čistá voda obohatená o mikroskopické sférické častice nazývané micely. Micely tvoria látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v membránach našich buniek a svojim zložením sa blížia biológii kožných buniek. Vyjadrujú princíp, ktorý je alfou a omegou pri výrobe produktov Bioderma – „BIOlógia v službách DERMAtológie.“ Micely nesené vodou zachytávajú a odstraňujú nečistoty na vatový tampón. Vďaka svojmu zloženiu nepotrebujeme dočisťovať pokožku mliekom. Odlíčime tak pokožku v jednom kroku. Je vhodná aj k odstráneniu vodeodolného make-upu. Zloženie micelárnej vody je inšpirované kožou pre extra toleranciu očného okolia. Obsahuje upokojujúce a odľahčené účinné aktívne látky. Je to šetrný a efektívny produkt. Zanecháva pokožku čistú, zamatovo hebkú a upokojenú a zaisťuje, aby nebola narušená biologická rovnováha pokožky.

Prvá micelárna voda SENSIBIO H2O
najobľúbenejšia voda na svete

Ráno osvieži a večer odstráni aj vodeodolný make-up a nečistoty. Ľahko, jemne, účinne. A zároveň osvieži, upokojí a hydratuje našu pokožku. To všetko bez podráždenia, pálenia a nepríjemných pocitov. Len a len rozjasnená, kľudná, čistá a svieža pleť, ktorú milujeme.


BIODERMA ponúka micelárne vody
pre všetky typy pleti

 


Sensibio-H2O-250ml

CITLIVÁ POKOŽKA je podráždená, páli, je napätá. Trpí nesprávnou agresívnou hygienou. Potrebuje produkty, ktoré sú k nej jemné a šetrné.

MILUJE SENSIBIO H2O


Sensibio-H2O-AR-250ml

CITLIVÁ POKOŽKA SO SKLONOM K ZAČERVENANIU často reaguje pri prvých mrazoch či na dlhšom pobyte na slnku bez UV ochrany. Potrebuje jemnú hygienu, ktorá chráni pred začervenaním.

MILUJE SENSIBIO H2O AR


Sébium-H2O-250ml
MASTNÁ A ZMIEŠANÁ POKOŽKA je lesklá s rozšírenými pórmi a môže sa nej objaviť akné. Potrebuje hygienu, ktorá je antibakteriálna, reguluje tvorbu kožného mazu a zároveň je šetrná a pokožku nevysušuje.

MILUJE SÉBIUM H2O


Hydrabio-H2O
DEHYDROVANÁ POKOŽKA stratila zdravý jas, trpí nepríjemným napätím, je zašedlá. Potrebuje hygienické prípravky, ktoré zabezpečia hydratáciu a podporia obeh vody v najhlbších vrstvách pokožky.

MILUJE HYDRABIO H2O


ABCDerm_H2O_1l
DETSKÁ POKOŽKA potrebuje prípravok vyvinutý zvlášť pre citlivú pokožku bábätiek a malých detí, ktorý jemne čistí zadoček, kožné záhyby, tvár aj ruky.

MILUJE ABCDERM H2O


kto-o-nej-hovori1dermatologicka